Robert Ziętarski na pierwszym treningu Arki Gdynia. Mirko Ivanovski nie dojechał

Na pierwszym treningu Arki z drużyną z Gdyni trenował powracający z wypożyczenia do Kotwicy Kołobrzeg Robert Ziętarski.
W pierwszym w nowym roku zajęciach zespołu Arki udział wzięło 24 piłkarzy. Wśród nich pojawił się 18-letni pomocnik Ziętarski, który jesienią był wypożyczony do Kotwicy, w której grał bardzo dobrze. Sezon rozpoczął co prawda jako rezerwowy, ale od 11. kolejki wywalczył miejsce w pierwszym składzie i nie oddał go do końca rundy. W tym czasie Kotwica wygrała wszystkie siedem meczów. Ziętarski trafił do Arki z Olivii Gdańsk, wcześniej grał w Pomezanii Malbork. W Arce grał jednak na razie tylko w drużynie juniorów i w Młodej Ekstraklasie.

Na pierwszym treningu Arki zabrakło Mirko Ivanovskiego, Omara Jaruna (obaj nie przylecieli jeszcze do Polski) oraz Krzysztofa Łągiewki, który rozwiązał już umowę z klubem. Do zespołu rezerw został przesunięty Krzysztof Bułka.

Kto brał udział w pierwszym treningu Arki:

Bramkarze: Marcin Juszczyk, Maciej Szlaga, Michał Szromnik, Hieronim Zoch.

Obrońcy: Bartosz Brodziński, Damian Krajanowski, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Radzewicz, Radosław Strzelecki, Krystian Żołnierewicz.

Pomocnicy: Petr Benat, Marcin Budziński, Paweł Czoska, Tomasz Jarzębowski, Piotr Kasperkiewicz, Jakub Kowalski, Piotr Kuklis, Bartłomiej Niedziela, Mateusz Szwoch, Robert Ziętarski.

Napastnicy: Ensar Arifović, Bartosz Flis, Fabian Słowiński, Janusz Surdykowski.