Dwóch kolejnych zawodników na testach w Arce Gdynia

Do drużyny Arki Gdynia, przygotowującej się do rundy rewanżowej w I lidze, dołączyło dwóch nowych piłkarzy, Damian Adamczyk i Marcin Siedlarz. Pierwszy jest obecnie zawodnikiem Wisły Płock, a drugi Garbarni Kraków.
Jak podaje oficjalna strona internetowa Arki obaj zawodnicy wzięli udział we wtorkowym treningu żółto-niebieskich. Wcześniej jednak zdążyli zaliczyć z zespołem zajęcia z aerobiku pod okiem znanej polskiej gimnastyczki, która występowała m.in. na igrzyskach w Barcelonie i Atlancie Anny Kwietniewskiej.

Adamczyk występuje na pozycji pomocnika, ma 20 lat i 180cm wzrostu.Od wieku juniora związany jest z Wisłą Płock. W przeszłości był powoływany do kadry juniorów reprezentacji Polski w kategoriach U-17 i U-19.

Siedlarz ma z kolei 24 lata i podobnie jak Adamczyk jest pomocnikiem. Obecnie występuje w Garbarni, gdzie w 15 meczach w rundzie jesiennej w II lidze strzelił 7 bramek. W poprzednim sezonie wiodło mu się nieco słabiej, w 28 meczach trafił do siatki rywali także 7 razy. Ma za sobą także występy w ekstraklasie. W sezonie 2005/2006 reprezentował barwy Górnika Zabrze, zagrał dla niego 15 meczów.