Grzegorz Szamotulski... poczyta dzieciom o piłkarskich przygodach żółwia Franklina

Dzień po meczu z Arką Gdynia bramkarz Olimpii Elbląg Grzegorz Szamotulski weźmie udział w spotkaniu z dziećmi w ramach cyklu Elbląg Czyta Dzieciom pod tytułem ?Literkowe szaleństwa z piłką?. Piłkarz przeczyta bajkę o piłkarskich przygodach żółwia Franklina.
- Na spotkanie zapraszamy wszystkich maluchów i przedszkolaków. Poza edukacyjnymi walorami płynącymi z poznania historii przeczytanej przez golkipera Olimpii, otrzymania żółto-biało-niebieskiego upominku czy pokolorowania piłkarskiego obrazka, dzieci będą miały również możliwość wzięcia udziału w pokazowym treningu szkółki Socatots Elbląg, z którą Olimpia w niedzielę rozpocznie oficjalną współpracę - mówi oficjalnej stronie klubu Mateusz Kosiński z elbląskiej Olimpii. - Współpraca na linii Socatots Elbląg - Olimpia to nowość wśród elbląskich klubów, ponieważ w szkole tej biorą udział dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Po spotkaniu będzie można porozmawiać zarówno z przedstawicielami szkoły Socatots, jak i trenerami grup dziecięcych Olimpii.

Lechia, Arka, Prokom, Atom, Lotos... - sportowe Trójmiasto na Facebooku! +1? »


Wszystkich zainteresowanych klub zaprasza w niedzielę o godz. 12.30 do Ratusza Staromiejskiego w Elblągu (ul. Stary Rynek 25).

Organizatorami imprezy są KS Olimpia Elbląg, Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych i Hejo Socatots, pod patronatem Pod patronatem Fundacji ABCXXI "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Mecz Arki z Olimpią zapowiadany jest w Elblągu jako derby. W pierwszym meczu obu drużyn w Gdyni Arka po golach Mirko Ivanovskiego, Wojciecha Wilczyńskiego i Piotra Kuklisa wygrała 3:1.

Zapowiedź meczu Arki w Elblągu przez piłkarza Olimpii Grzegorza Miecznika: