Arka Gdynia testuje trzech nowych piłkarzy. Wśród nich "polski Roy Keane"

Na pierwszym treningu Arki Gdynia pojawiło się trzech nowych piłkarzy: Julien Tadrowski, Jakub Bąk oraz Michał Rzuchowski.
Pierwszy z nich ma 19 lat, jest obrońcą, ostatnio grał we francuskim Lille. W maju był testowany przez GKS Bełchatów, jest etatowym reprezentantem młodzieżówki. Ma opinię twardo grającego defensora. W lutym na łamach "Super Expressu" mówił:

- Mam francuski dowód osobisty, ale o paszport nie występowałem. Bo jestem Polakiem, tyle że urodzonym we Francji. W odpowiednim momencie znaleźliśmy kontakt do polskiej federacji, spodobałem się trenerowi Żmudzie i zostałem. Taki jest mój cel, chcę grać dla "dorosłej" reprezentacji. Jestem bardziej polski niż Ludovic Obraniak. We Francji mieszka tylko część mojej rodziny, reszta w Polsce, on nie ma w Polsce nikogo. Mówią o mnie, że jestem boiskowym zabijaką? Prawda, nikomu nie odpuszczę, dlatego chcę jak najszybciej wyjechać do Anglii. Koledzy na mnie wołają Roy Keane - dodał Tadrowski w rozmowie z "Super Expressem".

Poza Tadrowskim na pierwszym treningu Arki pojawił się także Jakub Bąk i Michał Rzuchowski. Bąk jest pomocnikiem, ma 19 lat, ostatnio grał w Koronie Kielce, w ekstraklasie rozegrał 7 meczów. Z kolei 19-letni Rzuchowski, który też jest pomocnikiem, ostatni sezon spędził w zespole Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa.