Sport.pl

Czy Piotr Kuklis zostanie w Arce Gdynia? Decyzja w poniedziałek

Najskuteczniejszy w poprzednim sezonie piłkarz Arki Gdynia Piotr Kuklis (35 meczów, 10 goli) w poniedziałek ma się określić, czy nadal chce grać przy Olimpijskiej. Wczoraj wygasł jego dotychczasowy kontrakt.
O tym, że Kuklis ma jutro podjąć ostateczną decyzję, czy zgadza się na nowe warunki kontraktu napisał portal arkowcy.pl. Informację przekazał portalowi odpowiedzialny za transfery w Arce Michał Globisz. "Zawodnik otrzymał od Arki propozycję nowego kontraktu, dostając jednocześnie czas do namysłu do poniedziałku. Wówczas ma przyjechać do Gdyni, spotkać się z działaczami Arki i przekazać im ostateczną decyzję" - napisał oficjalny portal gdyńskich kibiców.

Kuklis do Arki trafił przed rokiem z rezerw Widzewa Łódź. Początkowo był najbardziej krytykowanym piłkarzem "nowej Arki". Drużynie nie szło, po kilku kolejkach żółto-niebiescy znaleźli się nawet na ostatnim miejscu w tabeli I ligi. Jednym z głównych winowajców został Kuklis, któremu trener Petr Nemec długo szukał odpowiedniej pozycji na boisku. Zaczynał jako defensywny pomocnik, później grał tuż za napastnikiem, by ostatecznie wylądować na lewym skrzydle. Apogeum wysokiej formy Kuklisa przypadło na końcówkę rundy jesiennej. Piłkarz z najbardziej krytykowanego - stał się ulubieńcem publiczności.

- Jego wartość przez to znacznie wzrosła - mówi nam osoba z klubu. - Teraz Kuklis bez problemu znajdzie sobie nowy klub, nawet w ekstraklasie. Mamy mało argumentów, by zatrzymać go w Gdyni.

Czy Kuklis zdecyduje się zostać w Arce? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o:
Komentarze (1)
Czy Piotr Kuklis zostanie w Arce Gdynia? Decyzja w poniedziałek
Zaloguj się
  • bosmangdynia

    Oceniono 1 raz 1

    Jeżeli Arki nie stać na wykupienie za marne pieniądze juniora ,nie stać dać podwyżkę dla byłego zawodnika rezerw Widzewa to ja się pytam z czym na I ligę -znowu z zawodnikami z III ligi. Róbcie tak dalej Zarządzie a klub sam nie długo się znajdzie w okręgówce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX