I liga. Arka Gdynia walczy o kibica. Nowe koszulki, wideo, bilety za 1 zł

Młody kibic obejrzy pierwszy w nowym sezonie mecz Arki Gdynia już za złotówkę, starszy - za 5 zł. Mogą to uczynić w nowych koszulkach, które właśnie trafiły do sprzedaży. A zachęcić do pójścia na gdyński stadion ma nowe wideo, dopiero co wpuszczone do sieci. Arka Gdynia walczy o frekwencję w nowym sezonie.
Jesienią ubiegłego roku Arka miała na swoim stadionie najwyższą frekwencję w całej I lidze. Nowy Rok przyniósł jednak konflikt kibiców z władzami klubu, co zaowocowało bojkotem wiosennych meczów. Trybuny świeciły pustkami i straszyły brakiem zorganizowanego dopingu, a drużyna osiadła w środku tabeli i zakończyła sezon na 8. miejscu.

Taka sytuacja ma się już więcej nie powtórzyć. Gdy nowym prezesem Arki został Wojciech Pertkiewicz, kibice zaprzestali bojkotu i obiecali powrót na trybuny. Władze klubu chcą im to ułatwić, m.in. obniżając ceny za wejście na mecz z Wartą Poznań, inaugurujący nowy sezon. Bilety będą kosztować 1zł (dla kibiców do 13. roku życia), 5zł (trybuny Górka i Tory), 10zł (Olimpijska A i C), 20zł (Olimpijska B) oraz 100zł (VIP).

Dla piłkarzy przygotowano też nowe koszulki, z ultraszybko schnącego materiału. W nowym sezonie Arkowcy mecze w Gdyni grać będą w trykotach w żółtym kolorze, do tego niebieskie spodenki i żółte getry. Na wyjazdowych układ będzie się zmieniać w zależnosci od stroju gospodarzy. Koszulki można nabyć w Red Box Fan Shop Arki Gdynia w cenie 179zł (bez nadruku) i 199zł z nadrukiem własnego numeru, nazwiska lub pseudonimu.

A zachęcić kibiców do przyjścia na trybuny gdyńskiego stadionu ma także wideo, które od czwartku obejrzało w sieci już kilka tysięcy osób. Możesz je obejrzeć poniżej: