Arka Gdynia pokonała Olimpię Elbląg 2:0

W meczu sparingowym w Gdyni Arka pokonała Olimpię Elbląg 2:0. Bramki dla żółto-niebieskich zdobyli Piotr Tomasik oraz Paweł Brzuzy.
Pierwszy gol dla gdynian padł w 10. minucie. Po akcji Damiana Krajanowskiego i Tomasika piłkę do bramki gości wpakował ten drugi. Gdynianie dominowali przez większą część meczu, ale w kolejnych 50 minutach nie potrafili udokumentować przewagi następną bramką. Sytuację odmienił 19-letni Paweł Brzuzy. Arka rozegrała akcję prawą stroną boiska, piłkę otrzymał Mateusz Szwoch, ograł obrońcę, ale jego strzał odbił bramkarz gości. Do futbolówki dopadł jednak Brzuzy i żółto-niebiescy prowadzili 2:0. Gospodarze mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki jednak w żadnej z nich nie potrafili pokonać golkipera rywali.

Arka Gdynia - Olimpia Elbląg 2:0 (1:0).

Barmki: Tomasik (10.), Brzuzy (60.).

Arka: Szromnik - Tadrowski, Sobieraj (46. Jarzębowski), Mazurkiewicz (46. Brodziński), Dettlaff - Krajanowski (46. Brzuzy), Rzuchowski, Pruchnik, Tomasik (46. Radzewicz) - Szwoch (65. Formella) - Vinicius (46. Nwaogu).