Sport.pl

I liga. Janusz Surdykowski na wylocie z Arki Gdynia

Napastnik Arki Gdynia Janusz Surdykowski został wystawiony na listę transferową. Trener gdynian Petr Nemec chciał się pozbyć zawodnika już w przerwie zimowej, być może jednak teraz wreszcie się mu to uda.
Informację o wystawieniu Surdykowskiego na listę transferową podał portal 90minut.pl. Zawodnik rozczarowywał swoją formą od początku pobytu w Gdyni. Przybył do niej po rocznym pobycie w cypryjskim APÉP Kyperounta. Wcześniej występował m.in. w Górniku Łęczna oraz Polonii Warszawa.

W Arce w 19 ligowych meczach wpisał się na listę strzelców tylko w trzech spotkaniach. Żadnego z nich Arka jednak nie wygrała (2:2 z Piastem Gliwice, 1:3 z Ruchem Radzionków, 1:1 z Flotą Świnoujście). Co więcej, z tych 19 meczów tylko jeden rozegrał od początku do końca.

Trener Nemec nie chciał go w drużynie już po rundzie jesiennej, wtedy jeszcze jednak się nie udało. Przed obecnym sezonem Surdykowski został z kolei przesunięty do drużyny rezerw Arki. Teraz zaś gdyński klub będzie czekać na zgłoszenie od ewentualnego kontrahenta.

Duża strata? Czy wręcz odwrotnie? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o: