Arka Gdynia też zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Arka Gdynia zaprasza do udziału w 21. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym całą Polska żyć będzie 13 stycznia. Impreza odbędzie się na obiektach Checzy przy ul. Zamenhofa. Trwa również licytacja żółto-niebieskich gadżetów.
Na obiektach Checzy odbędzie się miniturniej "Arka dla WOŚP 2013" (jego początek zaplanowano na godz. 13). Wezmą w nim udział cztery drużyny: "GL6" - reprezentacja gdyńskiej ligi szóstek prowadzona i desygnowana do gry przez Grzegorza Nicińskiego, "Arka Team" - drużyna złożona z zawodników obecnie grających w Arce, "Drużyna seniorska dziewcząt Checzy Gdynia" oraz "Drużyna św.Mikołaja" - w składzie której zobaczyć będzie można m.in. trenerów, byłych zawodników i przyjaciół Arki.

Podczas imprezy na specjalnym stoisku będzie można zakupić pamiątki, koszulki i klubowe gadżety. Nie zabraknie również grochówki oraz gorących napojów. W trakcie turnieju wolontariusze WOŚP będą zbierać datki do puszek. Od wtorku trwa również licytacja gadżetów Arki na stronach portalu allegro. Znaleźć je można TUTAJ .

Który gadżet Arki wylicytujesz? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »