Sport.pl

Piłkarz Arki Gdynia Dariusz Formella wypożyczony na rundę wiosenną do Lecha Poznań

Działacze Arki Gdynia porozumieli się z kierownictwem Lecha w sprawie wcześniejszego przejścia Dariusza Formelli do poznańskiego klubu. 18-letni piłkarz został wypożyczony na rundę wiosenną, a definitywnie zawodnikiem ?Kolejorza? będzie od 1 lipca 2013 roku.
- W czwartek podpisaliśmy z Lechem umowę wypożyczenia Formelli na rundę wiosenną do 30 czerwca 2013 roku - mówi trojmiasto.sport.pl Michał Globisz, wiceprezes ds. sportowych gdyńskiego klubu. - Warunki umowy objęte są tajemnicą handlową - dodaje Globisz.

Mimo wcześniejszych drobnych nieporozumień Arka pożegnała 18-latka w normalnej atmosferze. - Oczywiście, że nie będziemy żywić do siebie jakiś awersji. Rozstaliśmy się w zgodzie. Szkoda, że tak to się wszystko potoczyło, mogło być trochę inaczej, ale taka jest piłka i takie jest życie. Nie ma co dłużej się nad tym rozwodzić i martwić. Podaliśmy sobie ręce, wszystko odbyło się po partnersku. Mam nadzieję, że także z Lechem dalej będziemy mieć dobre układy, bo przecież z tym klubem żyjemy w przyjaźni - oświadczył Globisz.

Czy takie rozwiązanie jest dobre dla Arki? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: