Sport.pl

Sporting Lizbona, Everton, Panathinaikos Ateny, Hannover 96 na turnieju w Gniewinie. Zagrają też Arka Gdynia i Lechia Gdańsk

W najbliższy weekend w Gniewinie odbędzie się silnie obsadzony turniej ?Hotel Mistral Sport Cup 2013? z udziałem tak znanych klubów jak Panathinaikos Ateny, Everton FC czy Hannover 96. W dwudniowej imprezie zagrają także młodzi piłkarze Arki Gdynia i Lechii Gdańsk.
Międzynarodowy turniej przeznaczony dla drużyn w kategorii do 12 lat to nie lada gratka dla młodych piłkarzy z Pomorza, którzy będą mogli skonfrontować swoje umiejętności na tle znanych piłkarskich firm z Europy. Oprócz Evertonu, Panathinaikosu, Hannoveru czy Sportingu w "Hotel Mistral Sport Cup 2013" wezmą też udział inne drużyny z Polski: Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Warta Poznań, Zagłębie Lubin oraz Lechia Gdańsk.

Młodzi "Piraci z Ejsmonda" zagrają w grupie C z Lechią Gdańsk, Sportingiem, a także kadrą Pomorza.

W sobotę od godz. 10 rozpoczynają się eliminacje. Rywalizacja o miejsca na podium toczyć się będzie w niedzielę.

Podział na grupy

Grupa A: Slavia Praga, Everton FC, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin

Grupa B: Hannover 96, Panathinaikos Ateny, Warta Poznań, Zagłębie Lubin

Grupa C: Arka Gdynia, kadra Pomorza, Lechia Gdańsk, Sporting Lizbona

Na zakończenie turnieju odbędzie się mecz gwiazd: Polska kontra Europa. W polskiej drużynie wystąpią m.in.: Andrzej Juskowiak oraz Włodzimierz Lubański.

Jakie szanse mają w turnieju trójmiejskie drużyny? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Skomentuj:
Sporting Lizbona, Everton, Panathinaikos Ateny, Hannover 96 na turnieju w Gniewinie. Zagrają też Arka Gdynia i Lechia Gdańsk
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX