Arka Gdynia w drugim meczu mistrzostw Polski do lat 19 zremisowała z Ruchem Chorzów

Juniorzy Arki Gdynia zremisowali z Ruchem Chorzów 2:2 w drugim meczu finałowego turnieju mistrzostw Polski, który odbywa się w Świeciu. Żółto-niebiescy punkt w ostatnim kwadransie spotkania.
W pierwszym meczu arkowcy wysoko przegrali z Legią Warszawa 2:5 (relacja TUTAJ). W drugim spotkaniu przez długi czas zanosiło się na powtórkę z rozrywki gdyż do 77. minuty Ruch prowadził 2:0 (po golach Sebastiana Kopcia i Bartosza Włodarczyka). Wówczas "pomóc" gdynianom postanowił strzelec pierwszej bramki Kopeć, który tym razem skierował piłkę do własnej siatki. W 89. minucie remis uratował Sebastian Bartlewski, dla którego była to już trzecia bramka w turnieju.

Po dwóch meczach Arka ma więc jeden punkt, a w ostatnim meczu zmierzy się w poniedziałek z Cracovią (godz. 11.30). Zwycięstwo w tym spotkaniu na 99 procent zapewni im medal. Jakiego koloru - zadecydują pozostałe mecze.

Aktualna tabela

1. Cracovia135:1
2. Legia135:2
3. Arka214:7
4. Ruch213:7
Mecze do rozegrania: Legia - Cracovia, Arka - Cracovia, Legia - Ruch.

Czy piłkarze Arki zdobędą medal mistrzostw Polski? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »