Arkadiusz Aleksander podpisał kontrakt z Arką Gdynia

Tak jak informowaliśmy wcześniej nowym piłkarzem Arki Gdynia został Arkadiusz Aleksander, który we wtorek podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2014 roku z opcją przedłużenia.
Pozyskanie bramkostrzelnego napastnika było w letnim okienku transferowym jednym z priorytetów gdyńskiego klubu. Arka już od dłuższego czasu poważnie brała pod uwagę kandydaturę Aleksandra, któremu wygasła umowa z Flotą Świnoujście.

O tym, że Aleksander będzie w przyszłym sezonie strzelał bramki dla gdynian, pisaliśmy TUTAJ, we wtorek z kolei były piłkarz m.in. Floty, Sandecji Nowy Sącz, Górnika Zabrze, Odry Wodzisław Śląski i Śląska Wrocław podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2014 roku z opcją przedłużenia. W minionym sezonie na boiskach I ligi nowy napastnik Arki zdobył 13 bramek (7 w Nowym Sączu i 6 w Świnoujściu).

W pamięci sympatyków żółto-niebieskich Aleksander zapisał się dwukrotnie. W sezonie 2003/04, kiedy reprezentował barwy gdyńskiego klubu oraz w sezonie 2011/12. Wówczas to w meczu Sandecja - Arka Aleksander ustrzelił hat tricka.

Wieczorem piłkarz wystąpi w pierwszym tego lata sparingu żółto-niebieskich z Olimpią Grudziądz.

Ile bramek strzeli dla Arki Aleksander? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »