Trener Arki Gdynia Paweł Sikora po meczu z Olimpią Grudziądz: Dobrą dyspozycję pokazali piłkarze testowani

- Nie wiadomo, czy to my byliśmy tacy mocni, czy rywal nie postawił nam wysokich wymagań - powiedział Paweł Sikora, trener Arki Gdynia po wygranym meczu 6:1 z Olimpią Grudziądz.
Arka wysoko wygrała swój pierwszy sparing tego lata (relacja i zdjęcia TUTAJ). Co więcej, żółto-niebiescy "nie grzeszyli" w tym meczu nieskutecznością. Jedną z bramek dla gdynian strzelił Łukasz Jamróz, który został wypożyczony z Korony Kielce.

- Nie wiadomo, czy to my byliśmy tacy mocni, czy rywal nie postawił nam wysokich wymagań. Cieszę się ze zwycięstwa, sześciu strzelonych bramek i skuteczności napastników. Dobrą dyspozycję pokazali piłkarze przez nas testowani - mówił trener Sikora.

Oprócz Jamroza gole dla żółto-niebieskich zdobyli: Piotr Tomasik, Dawid Kubowicz (ze starego składu) oraz testowani: Michał Szubert (dwie) i Tomoki Fujikawa. Ponadto trener Sikora sprawdził w spotkaniu Arkadiusza Rysia, Klimasa Gusocenkę oraz Adama Piątkowskiego.

- Każdy z tych chłopaków pokazał, że może walczyć o miejsce w składzie. Ale nasza kadra jest już praktycznie zamknięta. Szukamy zawodników na niewiele pozycji. Na pewno trochę będę się zastanawiał, kogo zostawić. W mojej kadrze zostało już niedużo wolnych miejsce - dodał szkoleniowiec Arki, który pozytywnie ocenił występ Szuberta.

- Piłkarzowi, który przyjeżdża, strzela dwie bramki i pokazuje się z dobrej strony, znacznie bliżej angażu - zakończył Sikora.

Który z testowanych przez Arkę piłkarzy wypadł najlepiej? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »