Fantastyczna bramka byłego piłkarza Arki Gdynia Filipa Burkhardta w meczu z Górnikiem Łęczna. Strzelił z własnej połowy! [WIDEO]

Takie bramki na boiskach Polski nie zdarzają się często. Rzadko kiedy piłkarz strzela gola uderzeniem z własnej połowy! Filip Burkhardt z Wisły Płock w meczu z Górnikiem Łęczna fantastycznym strzałem z ponad 40 metrów zaskoczył Pawła Sochę, który piłkę mógł tylko odprowadzić wzrokiem.
Wisła, beniaminek I ligi, wygrała w Łęcznej 2:0. "Nafciarze" zwycięstwo zawdzięczają bramkom Krzysztofa Janusa oraz Burkardta. Młodszy z braci Burkardtów popisał się fantastycznym strzałem z własnej połowy, który zaskoczył Sochę. Była to 78. minuta, a trefienie "Burego" przypieczętowało sukces Wisły. Nadzwyczajny gol można zobaczyć ---> tutaj (od 38. sekundy).

Burkhardt prywatnie jest kibicem Arki Gdynia, w której grał w sezonach 2009/10 i 2010/11. W wywiadach często podkreśla przywiązanie do żółto-niebieskich. W najbliższej kolejce (sobota, godz. 20) jego Wisła podejmie na własnym stadionie Arkę. Dla "Burego" będzie to kolejna okazja do spotkania z fanami gdyńskiej drużyny.

Widzieliście kiedyś równie piękną bramkę w I lidze? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »