Cecherz miał zastąpić Pawła Sikorę, ale z nim przegrał

Jak podaje ?Przegląd Sportowy?, działacze Arki szykowali już wariant zastępczy za Pawła Sikorę w przypadku porażki z Kolejarzem. O ewentualnej pracy w Gdyni działacze rozmawiali z Przemysławem Cecherzem... prowadzącym drużynę ze Stróż.
Po ostatnich słabych meczach nad głową szkoleniowca żółto-niebieskich zebrały się czarne chmury. W niedzielę trener Arki walczył o swoją posadę. W przypadku niepowodzenia jego następcą mógł być Cecherz. "Przegląd Sportowy" informuje, że z Cecherzem działacze gdyńskiego klubu spotkali się dzień przed meczem. Co ciekawe, trener Kolejarza rozmowy z Arką podjął w tajemnicy przed swoim kierownictwem. W gronie kandydatów na trenera Arki byli też m.in. Radosław Mroczkowski oraz Tomasz Hajto.

Cecherz miał zastąpić Sikorę w przypadku porażki gdynian. Arka jednak wygrała, a młody szkoleniowiec obronił się. I teraz problem ma trener Kolejarza, bo jego pozycja w klubie ze Stróż nie jest taka mocna, po tym jak w tajemnicy rozpoczął negocjację z Arką. A warto dodać, że była to jego trzecia porażka z rzędu.

W tej sytuacji włodarze drużyny ze Stróż rozmawiali z Arturem Skowronkiem i Rafałem Górakiem.

Cecherz nadawałby się na trenera Arki? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »