Bartosz Ślusarski: Z taką grą Arka nie zasługuje na ekstraklasę!

- Zastanawiam się, która drużyna walczyła o awans. Trzeba sobie to jasno powiedzieć - z taką grą Arka nie zasługuje na ekstraklasę! - krytycznie ocenił występ Arki w Stróżach jej napastnik Bartosz Ślusarski.
W Stróżach Arka wystąpiła pod wodzą Piotra Rzepki. Debiut nowego szkoleniowca żółto-niebieskich wypadł fatalnie. Porażka z Kolejarzem bardzo skomplikowała sytuację gdynian. Ekstraklasa oddaliła się z Gdyni chyba już na dobre.

- Efekt "nowej miotły" nie zadziałał. Zagraliśmy fatalnie i tak naprawdę nasze szanse na awans są minimalne - przyznał Ślusarski w rozmowie z Arka-TV.

Napastnik Arki bardzo krytycznie ocenił występ drużyny.

- Bramka do szatni była kluczowym momentem spotkania. Zresztą nie tylko tego meczu. Bramek, które traciliśmy w głupi sposób było zdecydowanie więcej. Na przykład w Rybniku. Po raz kolejny nie wyciągamy wniosków. Takie prowadzenie musimy dowieźć do przerwy szczególnie z przeciwnikiem, który walczy o utrzymanie. A w meczach z takimi drużynami straciliśmy mnóstwo punktów... Znów zabrakło nam koncentracji. Znów nie potrafimy spokojnie utrzymać wyniku. Takie momenty decydują, że Arka traci szanse na awans - dodał "Ślusarz".

- Nie ma już co wyliczać niewykorzystanych sytuacji. Zastanawiam się, która drużyna walczyła o awans. Trzeba sobie to jasno powiedzieć - z taką grą Arka nie zasługuje na ekstraklasę - podkreślił Ślusarski.