Bartosz Ślusarski nowym zawodnikiem GKS-u Bełchatów

32-letni napastnik, który miał z Arką Gdynia awansować do ekstraklasy, choć sportowo tego celu nie osiągnął, i tak będzie grać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bartosz Ślusarski został nowym zawodnikiem GKS-u Bełchatów.
Potwierdziły się informacje sport.pl, że Bartosz Ślusarski przejdzie do GKS-u Bełchatów. Napastnik w rundzie wiosennej grał w Arce Gdynia. Półroczny kontrakt posiadał zapis, który umożliwiał Ślusarskiemu zerwanie współpracy w razie braku awansu. Piłkarz, który miał być znaczącym wzmocnieniem gdyńskiej drużyny, w wielu meczach zawodził. 32-letni zawodnik zagrał w barwach Arki w 15 meczach ligowych i trzech w ramach rozgrywek Pucharu Polski. W tych spotkaniach zdobył pięć bramek.

Choć Ślusarski nie awansował z żółto-niebieskimi do ekstraklasy, piłkarska elita jednak będzie dana zawodnikowi. Napastnik podpisał umowę z GKS-em Bełchatów, który wspólnie z Górnikiem Łęczna awansował do T-Mobile Ekstraklasy.

Ślusarki z GKS-em związał się rocznym kontraktem, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Zdjęcie GIVOVA KOMPLET BRAMKARSKI ALPI Zdjęcie Nike Performance NIEDERLANDE PRÄSENTATIONSANZUG Koszulka reprezentacji (N1242K006-A11) Zdjęcie Nike Spodenki Park (163536_21)
GIVOVA KOMPLET BRAMKARSKI ALPI Nike Performance NIEDERLAND... Nike Spodenki Park (163536_21)
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info