Problem w bramce rozwiązany? Arka zakontraktowała Skowrona i przedłużyła umowę z Miszczukiem

Arka podpisała kontrakty z dwoma bramkarzami. To Jakub Miszczuk, który już w poprzednim sezonie strzegł gdyńskiej bramki, oraz nowy Łukasz Skowron. Obaj zawarli umowę na rok - w przypadku tego drugiego wchodzi opcja przedłużenia o kolejny sezon.
Coraz mniej luk w drużynie Dariusza Dźwigały. Dobra postawa na treningach i udane występy w dwóch sparingach - z Legią Warszawa (0:0) oraz Zniczem Pruszków (0:0) 23-letni Skowron zapracowało na kontrakt w Arce. Ten urodzony 17 marca 1991 w Sierpcu piłkarz podpisał umowę na rok z opcją przedłużenia. Jest wychowankiem Wisły Płock, a także kadrowiczem U-23. Z Wisły trafił do Polonii Warszawa, gdzie grał w Młodej Ekstraklasie. W sezonie 2011/12 wylądował w Radomiaku Radom (23 spotkania - 12 bez straty bramki). Sezon później trafił do Jagiellonii, dla której rozegrał osiem spotkań w ekstraklasie, jeden w Pucharze Polski i 6 w ME. Następnie wrócił do Radomia (siedem meczów w II lidze). To właśnie z Jagiellonii pamięta go trener Dźwigała, który optował za ściągnięciem Skowrona do Gdyni.

Arka przedłużyła też kontrakt z Miszczukiem. Umowa była już gotowa wcześniej, ale brakowało ostatecznego porozumienia na linii Arka - Lech Poznań. Miszczuk w Arce grał już wiosną 2013, kiedy dołączył do żółto-niebieskich z Lecha, w którym jesienią rozegrał 6 spotkań w Młodej Ekstraklasy. W koszulce Arki wystąpił w czterech meczach, a potem wrócił do Poznania, aby ponownie zostać zawodnikiem Arki. Po powrocie wystąpił w 9 meczach pierwszej drużyny (6 w lidze i 3 w pucharze). Łącznie ma 13 występów w Arce.

KUPCEWICZ ZŁOŚCI SIĘ NA ARKĘ: BRAK AWANSU PORAŻKĄ CAŁEGO KLUBU!