Piłkarz Arki: Punkt cieszy, ale z drugiej strony...

- Patrząc przez pryzmat meczu do straconej bramki, to uważam, że straciliśmy dwa punkty. Ale tracąc gola po naszych błędach, udało się wyrównać, mimo że czasu było niewiele. Dlatego cieszymy się z punktu - ocenił spotkanie z Drutex Bytovią Bytów pomocnik Arki Gdynia Michał Nalepa.
Arka w tym sezonie dużo lepiej spisuje się na wyjazdach, gdzie zdobyła dziewięć z jedenastu punktów. Jeden punkt gdynianie dopisali w Bytowie, choć w 82. minucie przegrywali 0:1 (relacja tutaj).

- Z jednej strony możemy być źli, z drugiej strony powinniśmy być zadowoleni z wyniku. W pierwszej połowie gospodarze mieli swoje sytuacje, a jeśli już nam zagrozili, to tylko przez nasze błędy. My też swoich okazji nie wykorzystaliśmy. Uważam, że z przebiegu meczu remis nie jest zły dla żadnej z drużyn - przyznał w rozmowie z Arka-TV Marcus da Silva.

Zdaniem Nalepy spotkanie z Bytovią można podzielić na dwie fazy. I na tej podstawie gdynianie mieli szansę sięgnąć po pełną pulę.

- Patrząc przez pryzmat meczu do straconej bramki, to uważam, że straciliśmy dwa punkty. Ale tracąc gola po naszych błędach, udało się wyrównać, mimo że czasu było niewiele. Dlatego cieszymy się z punktu - zauważył Nalepa.