Ze szkołą za darmo na Arkę! Przyjdź na sektor "Małego Arkowca"

Na najbliższym meczu Arki Gdynia z Chrobrym Głogów (piątek, godz. 18.30) na młodych kibiców czeka ponad 600 miejsc w sektorze "Małego Arkowca". Klub oferuje bezpłatny wstęp dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz zorganizowanych grup sportowych do 18. roku życia, które wcześniej zgłoszą obecność minimum 10-osobowej delegacji. Darmowe wejście obowiązuje dla opiekuna takiej grupy.
- W każdym sezonie z bezpłatnego zaproszenia na mecze Arki korzysta ponad 5000 dzieci! Na meczach w Gdyni w sektorze "Małego Arkowca" zawsze są z nami grupy najmłodszych kibiców. Mimo że sektor Małego Arkowca na każdym meczu jest niemal pełny, to nowi fani zawsze są mile witani na naszych imprezach. Serdecznie zachęcamy wszystkich młodych kibiców z regionów kibicujących Arce do udziału w meczach Arki Gdynia jeszcze w tej rundzie - mówi rzecznik prasowy klubu Tomasz Rybiński.

Przy okazji meczu z Chrobrym dla młodych fanów żółto-niebieskich przygotowane są dodatkowe atrakcje. Jakie?

- Wizyta najmłodszych kibiców podczas meczu na sektorze rodzinnym - "Śledziki" nie tylko pozwala na udaną zabawę podczas wspólnego kibicowania, ale również daje dzieciom możliwość obserwowania pozytywnej sportowej rywalizacji na boisku. Darmowy bilet grupowy przeznaczony jest dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz zorganizowanych grup sportowych (do 18. roku życia). Grupa to minimum 10 dzieci / młodzieży. 1 opiekun na każde 10 dzieci. Bilet dla kolejnego opiekuna (max. 1 opiekun na 5 dzieci) kosztuje 10 zł - informuje Rybiński.

Na piątkowy mecz przewidziane są również inne promocje:

- nowy profil za 1 zł - wszystkie osoby, które wybierają się po raz pierwszy na mecz, mogą zakupić swój pierwszy bilet w cenie 1 zł! (promocja obowiązuje w przedsprzedaży oraz w dniu meczu)

- student na "5" - wszystkie osoby posiadający aktualną legitymację studencką mogą zakupić bilety w cenie 5 zł! (promocja obowiązuje w przedsprzedaży oraz w dniu meczu)

- trzeci bilet za 50% - kupując bilet dla trzech osób jednorazowo, trzeci bilet można nabyć za 50% ceny! (promocja obowiązuje tylko w przedsprzedaży)

Promocje nie łączą się i nie obowiązują na Trybunie VIP. Promocje dostępne tylko w punktach sprzedaży oraz w kasach na stadionie w dniu meczu.

Zakupu biletów można dokonać we wszystkich punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się na stronie arka.gdynia.pl.