Załóż koszulkę Arki podczas Biegu Niepodległości i wygraj podwójne zaproszenie na mecz

Z okazji Biegu Niepodległości, którego uczestnicy 11 listopada pokonają 10-km trasę głównymi ulicami Gdyni, Arka przygotowała dla swoich kibiców wyjątkową propozycję. Każdy z uczestników sfotografowanych w żółto-niebieskiej koszulce ma szansę na podwójne zaproszenie na najbliższy mecz z GKS Katowice (niedziela, godz. 16.45).
Jak co roku 11 listopada odbędzie się w Gdyni Bieg Niepodległości, którego organizatorem jest Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tegoroczny bieg zapowiada się rekordowo pod względem liczby uczestników. Rok temu wystartowało blisko 7000 biegaczy.

- Wierzymy, że uda Wam się pobić kolejny rekord i w biegający sposób uczcić to wyjątkowe dla każdego Polaka święto - informuje Arka, która z tej okazji przygotowała dla swoich kibiców specjalną propozycję związaną z niedzielnym meczem żółto-niebieskich.

- Nasz fotograf będzie stał ubrany w barwy klubowe przy Urzędzie Miasta i będzie fotografował biegnących w Biegu Głównym na 10 km w koszulkach Arki! Zachęcamy wszystkich kibiców biorących udział w biegu, biegnących w barwach, aby się uśmiechnęli do fotografa, przebiegając obok niego. Na stronie podamy numery startowe osób ze zdjęć i zaprosimy ich z numerem po odbiór podwójnego zaproszenia na mecz z GKS Katowice - mówi Tomasz Rybiński, rzecznik prasowy klubu.