Zespół Grzegorza Nicińskiego odpadł z Pucharu Polski. Trener Arki zatrzymał się na 11 golach

Zespół Nadmorskiej Ligi Szóstek, w którym grającym trenerem jest Grzegorz Niciński - na co dzień szkoleniowiec Arki Gdynia - na V rundzie zakończył przygodę z okręgowym Pucharem Polski. W przegranym 3:4 meczu z KS Mściszewice Niciński zdobył dwa gole, a w sumie uzbierał ich 11.
Amatorski zespół, w którym oprócz Nicińskiego grają m.in. Jarosław Krupski, Maciej Faltyński i Krystian Żołnierewicz (byli piłkarze żółto-niebieskich), a także poprzedni szkoleniowiec Arki Dariusz Dźwigała, we wcześniejszych rundach eliminował kolejno Traugutta Pruszcz Gdański (13:0), Marynarkę Wojenną RP (7:2), występujący w A-klasie EX Siedlce Gdańsk (6:1) oraz V-ligowy Stolem Gniewino (3:2).

W V rundzie lepszy od zespołu Nicińskiego okazał się B-klasowy KS Mściszewice. Do przerwy Nadmorska Liga Szóstek prowadziła 3:0 (dwie bramki Nicińskiego, jedna Faltyńskiego). Po zmianie stron z powodu urazu boisko musiał opuścić Dźwigała (przyjechał na ten mecz specjalnie z Warszawy, gdzie obecnie jest trenerem IV-ligowej Polonii) i rywale zaczęli odrabiać straty. Najpierw doprowadzili do dogrywki, a w niej zdobyli zwycięską bramkę i ostatecznie wygrali 4:3.

Tak więc dalszych popisów strzeleckich Nicińskiego już nie będzie. W sumie zdobył on w tej edycji okręgowego Pucharu Polski aż 11 goli.

Nadmorska Liga Szóstek w meczu z KS Mściszewice zagrała w składzie: Krupski - Dąbrowski, Chmieliński, Żołnierewicz, Klukowski (46. Sobala, 70. A. Łajewski) - Pieprzyk, Dźwigała (46. Czaus), Faltyński (117. B. Łajewski), Frydrych - Niciński, Zawadzki.