Były trener Arki Gdynia szkoleniowcem Dolcanu Ząbki

Dariusz Dźwigała będzie trenerem już trzeciego klubu w sezonie 2014/2015. Były szkoleniowiec Arki Gdynia podpisał kontrakt z I-ligowym Dolcanem Ząbki.
Dźwigała sezon zaczynał jako trener gdyńskiej drużyny, do której trafił 18 czerwca. Pod jego wodzą Arka spisywała się jednak słabo. W dziewięciu meczach I ligi żółto-niebiescy wygrali tylko raz - w trzeciej kolejce 2:1 z GKS Tychy. Pozostałe osiem spotkań to cztery remisy i cztery porażki drużyny Dźwigały.

Z klubem 45-letni szkoleniowiec pożegnał się w końcu września, a jego miejsce na ławce trenerskiej zajął Grzegorz Niciński.

Pod odejściu z Arki Dźwigała pod koniec października na krótko związał się z Polonią Warszawa, czyli klubem, w którym spędził większość swojej kariery jako piłkarz. Dźwigała zdążył poprowadzić III-ligową drużynę w dwóch meczach i zdobył w nich cztery punkty. Z końcem 2014 umowa Dźwigały w stołecznym klubie wygasła, a już 1 stycznia 2015 roku podjął on pracę w I-ligowym Dolcanie Ząbki, zastępując Marcina Sasala, który z powodu kłopotów rodzinnych zrezygnował z prowadzenia drużyny z Ząbek. Obecny zespół Dźwigały zajmuje 11. miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 23 punktów.