Kup karnet na Arkę. Warto. Dlaczego?

Trwa III etap sprzedaży karnetów na mecze Arki w rundzie wiosennej sezonu 2014/15. Już 8 marca (niedziela, godz. 12.30) pierwsze spotkanie w Gdyni z GKS Tychy, na które można już kupować bilety.
Sprzedaż karnetów na Arkę podzielona została na trzy etapy. W pierwszym etapie karnety mogły zakupić wszystkie osoby, które posiadały karnety na rundę jesienną 2014 i chciały pozostać na tych samych miejscach, w drugim była sprzedaż dla osób, które posiadały karnet na rundę jesienną i chciały zmienić miejsca.

W zeszły czwartek rozpoczął się III etap, czyli sprzedaż otwarta - dla wszystkich osób, które do tej pory nie zakupiły karnetu.

Dla posiadaczy karnetów klubu przygotował specjalne rabaty w sklepie klubowym "Fans Home". Do 14 marca kibic posiadający karnet Arki kibic otrzyma 10 proc. zniżki na dowolny produkt. Ponadto wszystkie osoby, które będą posiadały aktualny karnet na mecze w rundzie wiosennej 2015 będą mogły zakupić karnety w Energy Club w promocyjnej cenie 119zł/ miesiąc. Dokładny regulamin promocji obowiązującej w Energy Club znajduje się TUTAJ.

Klub zachęca do zakupu karnetów za pośrednictwem strony bilety.arka.gdynia.pl. Tam też szczegółowy wykaz cen na poszczególne sektory.

Posiadania karnetu na Arkę to same zalety. Dlaczego?

oszczędzasz pieniądze

Przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2015 oszczędzasz: trybuna Górka: do 52 zł, trybuna Tory: do 58 zł, trybuna Olimpijska A/C: do 58 zł, trybuna Olimpijska B: do 77 zł, trybuna VIP: 100 zł.

dostajesz zniżki

- otrzymujesz zniżkę 10% na zakup karnetu na kolejny sezon

- otrzymujesz zniżkę na zakup karnetu u naszego Partnera - siłowni Energy Club

- otrzymujesz 10% zniżki w Oficjalnym sklepie z pamiątkami klubowymi na Stadionie* - pamiętaj, że kupując klubowym sklepie wspierasz klub

- z karnetem tankujesz taniej - okazując aktualny karnet na mecze Arki na stacjach paliw "Pod Żaglami" uzyskujesz zniżkę oraz:

- wiernie wspierasz swój klub

- oszczędzasz czas i nerwy. Nie stoisz w kolejkach i nie martwisz się, czy zdążysz wejść na Stadion przed rozpoczęciem spotkania,

- masz pierwszeństwo przy zakupie karnetu na kolejny sezon z zagwarantowaniem zajmowanego do tej pory miejsca.

Przed Arką pierwszy mecz rundy wiosennej. W niedzielę 8 marca Arka zagra w Gdyni z GKS Tychy. Z tej okazji wszystkie osoby, które nie były jeszcze na meczu Arki, mogą zakupić swój pierwszy bilet w cenie 1 zł.

- Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży oraz przez internet po zalogowaniu się na stronie https://bilety.arka.gdynia.pl - informuje Arka.

TRANSFERY ARKI: ZABÓJCZE SKRZYDŁA, ISKRA BOŻA, NAJLEPSZY SKRZYDŁA W I LIDZE? [OPINIE]


Więcej o: