Grzegorz Niciński: Zdobyliśmy ważne trzy punkty po ciężkim meczu

- Było trudno, tym bardziej cieszę się, że po trzech remisach udało się sięgnąć po pełną pulę. Cieszy mnie to, że do końca atakowaliśmy, dążyliśmy do zdobycia zwycięskiej bramki. I nasza determinacja opłaciła się w samej końcówce - powiedział po wygranym meczu 1:0 z Flotą Świnoujście Grzegorz Niciński, trener Arki Gdynia
- Zdobyliśmy ważne trzy punkty po ciężkim meczu. Było trudno, tym bardziej cieszę się, że po trzech remisach udało się sięgnąć po pełną pulę. Cieszy mnie to, że do końca atakowaliśmy, dążyliśmy do zdobycia zwycięskiej bramki. I nasza determinacja opłaciła się w samej końcówce. Już wcześniej mieliśmy sytuacje. Flota mądrze się broniła. Chcieliśmy jak najszybciej zdobyć gola. W niektórych sytuacjach za bardzo chcieliśmy, ale zabrakło jakości - mówił po meczu z Flotą trener Niciński.

Arka długo nie mogła pokonać Łukasza Sapeli. Bramkarz Floty bronił szczęśliwie, kilka razy wykazał się najwyższym kunsztem i dopiero w ostatniej minucie piłka ugrzęzła w jego bramce. Po dośrodkowaniu Krzysztofa Sobieraja, gola na wagę trzech punktów, uderzeniem głową, zdobył Antoni Łukasiewicz.

- I połowa w naszym wykonaniu nie była dobra. W przerwie postanowiliśmy podejść wyżej, narzuciliśmy wysokie tempo. Dochodziliśmy do sytuacji. Weszło dopiero w końcówce - dodał szkoleniowiec Arki.