Grzegorz Niciński: Czujemy niedosyt. Rozegraliśmy najlepsze spotkanie w rundzie

Arka w ostatnim mecz sezonu bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z GKS-em Katowice. - Powiem nieskromnie, że czujemy niedosyt. W tym upale rozegraliśmy bodajże najlepsze spotkanie w tej rundzie. Jestem bardzo zadowolony z gry zespołu - powiedział trener gdynian Grzegorz Niciński.
Gdynianie w Katowicach nie wykorzystali kilku świetnych okazji. Mieli m.in. rzut karny, którego na bramkę nie potrafił zamienić Marcus da Silva.

- Powiem nieskromnie, że czujemy niedosyt. W tym upale rozegraliśmy bodajże najlepsze spotkanie w tej rundzie. Jestem bardzo zadowolony z gry zespołu, ale oczywiście już mniej z niewykorzystanych sytuacji, z rzutem karnym włącznie. Mecz był otwarty do samego końca, każdy chciał tutaj wygrać - ocenił spotkanie Niciński.

- Szkoda, że nie udało się zdobyć kompletu punktów, ale przyjechaliśmy na bardzo trudny teren i do drużyny, która ostatnie dwa mecze wygrała wysoko po 3:0. Powtarzam, że jestem zadowolony z naszej gry. Przy lepszej skuteczności mogliśmy ten mecz wygrać - dodał trener Arki.

Żółto-niebiescy kończą sezon na 10. miejscu z bilansem 10 zwycięstw, 13 remisów i 11 porażek i z najgorszą zdobyczą punktową od momentu spadku z ekstraklasy.