Marcus da Silva podpisał nowy kontrakt z Arką. Na dwa lata

Ostatnio bliski porozumienia, dzisiaj podpisał kontrakt. Brazylijczyk Marcus da Silva przedłużył z Arką Gdynia umowę o dwa lata.
To, co było kwestią czasu, dzisiaj stało się faktem. Jeden z najlepszych strzelców w historii gdyńskiego klubu, Marcus da Silva, podpisał nowy kontrakt z Arką. - Myślę, że zostaję w Arce. Dostałem propozycję kontraktu, muszę jeszcze dokładnie go przejrzeć. Jestem dobrej myśli, sądzę, że będzie OK - mówił nam jeszcze kilka dni temu.

Umowa najlepszego strzelca zespołu znad morza oraz będącego w czołowej "20" najlepszych strzelców w historii Arki będzie obowiązywać do 30 czerwca 2017 roku.

Marcus da Silva jest wychowankiem brazylijskiego Vasco da Gama, natomiast na polskich boiskach po raz pierwszy pojawił się w 2008 roku, reprezentując barwy Piasta Choszczno. Swoje umiejętności mógł zaprezentować również na boiskach ekstraklasy, gdzie w sezonie 2010/2011 zaliczył 20 występów dla GKS-u Bełchatów. W Gdyni zadebiutował 31 lipca 2012 roku w pucharowym występie przeciwko Olimpii Elbląg. Dotychczas rozegrał w Arce 85 spotkań, w których strzelił 31 bramek.

PO ZWYCIĘSTWACH JESTEM "NITEK", PO PORAŻKACH NICIŃSKI - SZCZERA ROZMOWA Z TRENEREM ARKI GDYNIA