Sport.pl

Ruchy kadrowe w Arce. Lomski zostaje, odchodzą Szubert i Skowron

Pierwszy dzień powrotu piłkarzy Arki do treningów przyniósł kolejne decyzje kadrowe. Nowy kontrakt z klubem podpisał Patrik Lomski. W Arce nie zagrają za to Michał Szubert oraz Łukasz Skowron.
We wtorek gdynianie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Tego samego dnia podjęto kolejne decyzje odnośnie do składu. Już wcześniej informowaliśmy, że z Arką pożegna się Bartosz Ława. Oprócz niego z Arki odchodzą: Łukasz Kowalski, Glauber Souza Couto, Grzegorz Lech, Aleksander Jagiełło, Piotr Karłowicz i Michał Rzuchowski. Przez jakiś czas ważyły się losy Michała Szuberta oraz Łukasza Skowrona. Ostatecznie i oni opuszczą Olimpijską. Oznacza to, że zwolnione przez Szuberta i Skowrona miejsce w kadrze zajmą nowi napastnik Rafał Siemaszko oraz bramkarz Konrad Jałocha (więcej tutaj).

Skowron zakończył grę w Arce na 14 występach, Michał z kolei na 40 meczach, w których zdobył 10 bramek. 

Nowy kontrakt zaproponowano natomiast Patrikowi Lomskiemu. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2016 z opcją przedłużenia na kolejny rok. Dotychczas w żółto-niebieskiej koszulce wystąpił 7 razy i zdobył jedną bramkę.

Przed nim nowe umowy otrzymali: Przemysław Stolc oraz trener Grzegorz Niciński.

PO ZWYCIĘSTWACH JESTEM "NITEK", PO PORAŻKACH NICIŃSKI - SZCZERA ROZMOWA Z TRENEREM ARKI GDYNIA


Więcej o: