Arka w sparingu lepsza od Kaszubii Kościerzyna

Dzień po wysokiej wygranej w Pucharze Polski z Pogonią Siedlce piłkarze Arki, którzy nie wystąpili w tym meczu, zmierzyli się w sparingu z III-ligową Kaszubią Kościerzyna. Żółto-niebiescy wygrali 4:2.
Mecz rozpoczął się od dwóch szybkich bramek dla Kaszubii, która już po dziewięciu minutach prowadziła 2:0. Arkowcy szybko jednak uspokoili sytuację i już do przerwy prowadzili 3:2 (po dwóch golach Grzegorza Tomasiewicza oraz jednym Tomasza Wojcinowicza). Po przerwie czwartą bramkę dołożył Sebastian Szerszeń.

Arka Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 4:2 (3:2)

Bramki: Wojcinowicz (15.), Tomasiewicz (21., 44.), Szerszeń (74.) - Bobowski (4.), Kreft (9.)

Arka: Miszczuk - Stolc, Fialho (89. Wojcinowicz), Wojcinowicz, Wojowski (74. Wardziński) - Artur Junior (62. Czapłygin), Mosiejko, Gałecki (46. Koziara), Lomski - Tomasiewicz - Wardziński (30. Szerszeń)

Kaszubia: Krawcewicz - Weber, Klawikowski, Kosznik (74. Zieliński), Jastrzębski, Przybyszewski (75. Kwaśniewski), Bobowski, Duda (46. Prądzyński) , Kreft (46. Wenta), Troka (62. Krauze), Rinto (69. Prinz)