Były reprezentant Polski zagra w Arce? Menedżer piłkarza: Najpierw musimy uregulować sprawy z Cypryjczykami

Paweł Maskiewicz, menedżer Adam Marciniaka, którym to piłkarzem zainteresowana jest Arka, powściągliwie wypowiada się o szansach na angaż w Gdyni swojego podopiecznego. - Arka? Pierwsze kroki musimy wykonać na Cyprze, a to nie jest taka łatwa sprawa. Na razie to bardzo daleka droga do tego, by szukać jakiegokolwiek nowego pracodawcy Adama - mówi Maskiewicz.
Jak informowaliśmy w poniedziałek, napastnik Mateusz Piątkowski, związany rok temu z Jagiellonią Białystok i obrońca Adam Marciniak, występujący w tym samym czasie w Cracovii, są w kręgu zainteresowań Arki Gdynia. Postanowiliśmy sprawdzić te informacje.

- Powiem panu tak: Adam Marciniak jest jak na razie zawodnikiem cypryjskiego AEK Larnaka, jeszcze przez rok ma ważny kontrakt i tego się trzymajmy. Jeśli cokolwiek się wydarzy, a mam tu na myśli wcześniejsze rozwiązanie kontraktu, to będzie można dalej rozmawiać o przyszłości Adama - mówi tajemniczo menedżer piłkarza Paweł Maskiewicz. Wydaje się, że w grę wchodzą kwestie finansowe przy ewentualnym rozwiązaniu umowy, którą Marciniak zobowiązany jest do zakończenia nadchodzącego sezonu. Jak jednak wiadomo, obrońca nie znalazł się w kadrze drużyny na zbliżające się rozgrywki i wraz ze swoim menedżerem stara się znaleźć nowego pracodawcę. Kandydatem jest właśnie gdyński klub.

- Arka? Pierwsze kroki musimy wykonać na Cyprze, a to nie jest taka łatwa sprawa. Sytuacja zmienia się tam dynamicznie i walczymy, by wynikło z tego jak najlepiej dla samego piłkarza. Na razie to bardzo daleka droga do tego, by szukać jakiegokolwiek nowego pracodawcy Adama - dodaje Maskiewicz.

Wydaje się jednak, że pierwszą w kolejce do negocjacji z piłkarzem i jego menedżerem jest właśnie Arka. Słowa Maskiewicza również nie wykluczyły takiej możliwości.

GRZEGORZ NICIŃSKI: DEBRY SĄ DLA NAS BARDZO WAŻNE


Zdjęcie UMBRO PILKA CERAMICA BALL SIZE 4 20419U096 Zdjęcie UMBRO PILKA STADIA SUPPORTER 20560UDKH Zdjęcie UMBRO PIŁKA VELOCITA TRAINER BALL 20558UCX2
UMBRO PILKA CERAMICA BALL S... UMBRO PILKA STADIA SUPPORTE... UMBRO PIŁKA VELOCITA TRAINE...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info