Tadeusz Socha i Rashid Yussuff przedłużyli kontrakty z Arką

Kolejni piłkarze Arki przedłużyli kontrakt z gdyńskim klubem. Tym razem są nimi Tadeusz Socha i Rashid Yussuff, którzy podpisali umowy do czerwca 2017 roku.
Socha piłkarzem Arki został latem ubiegłego roku, przeniósł się do niej z Drutex Bytovii. W poprzednim sezonie rozegrał w żółto-niebieskich barwach 22 mecze i zdobył dwie bramki. Jego kontrakt upływał 30 czerwca tego roku, ale teraz przedłużył go o kolejne 12 miesięcy i po dłuższym czasie znów będzie miał okazję wystąpić na boiskach ekstraklasy. Jako piłkarz Śląska Wrocław zaliczył w sumie 114 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, ostatni w marcu 2014 r.

Anglik Yussuff również trafił do Arki przed poprzednim sezonem. Zagrał w I lidze w 19 meczach w I lidze, w których strzelił trzy gole. Jego umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Przypomnijmy, że wcześniej kontrakty z gdyńskim klubem przedłużyli Michał Nalepa, Antoni Łukasiewicz, Yannick Sambea, Rafał Siemaszko, Marcin Warcholak, Damian Mosiejko oraz Kamil Kotkowski.

Nowymi piłkarzami Arki nie będą z kolei testowani ostatnio Ukrainiec Iwan Truboczkin oraz Marcin Kalkowski. Pierwszy nie znalazł uznania w oczach trenerów, drugi sam zrezygnował ze starań o angaż w gdyńskim klubie.

Zdjęcie NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER Zdjęcie NIKE Piłka nozna Club Team Zdjęcie Nike Piłka nożna Pitch
NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER NIKE Piłka nozna Club Team Nike Piłka nożna Pitch
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info