Sport.pl

Czesław Michniewicz: Wynik bardzo dobry, ale oddaliśmy Arce inicjatywę

Na inaugurację sezonu 2016/17 Arka przegrała w Niecieczy z Bruk-Bet Termalicą 0:2 (0:1). Radości z wyniku nie krył trener gospodarzy Czesław Michniewicz, choć dodał, że jego piłkarze popełnili wiele błędów.
To było dziwne spotkanie. Od pierwszych minut zaatakowali gospodarze, strzelili gola i... oddali Arce inicjatywę. Gdynianie próbowali odpowiedzieć, ale ich próby ofensywne nie były tak skuteczne, jak niedawno w I lidze.

- Inauguracje są zawsze trudne. Graliśmy z beniaminkiem, ale zespołem, który w tym składzie już funkcjonuje pewien czas. U nas z kolei było sporo zmian i musi jeszcze trochę czasu upłynąć zanim chłopacy całkowicie się ze sobą zgrają - tłumaczył Michniewicz.

Brak zgrania w ekipie z Niecieczy był widoczny. Momentami piłkarze Bruk-Betu całkowicie oddali Arce pola i czekali tylko na jej błąd. W końcu się doczekali i ukłuli drugim golem, po którym żółto-niebiescy już się nie podnieśli.

- Poza wynikiem, który jest bardzo dobry, było wiele momentów, których musimy się wystrzegać, bo popełniliśmy zbyt dużo błędów i oddaliśmy Arce inicjatywę. Na szczęście ona tego nie wykorzystała i w efekcie zdobyliśmy drugą bramkę, a mogliśmy nawet i trzecią, chociaż to byłoby zakłamanie tego, co było na boisku - dodał szkoleniowiec "Słoni".

WOJCIECH SZCZUREK: ARKA MOŻE NA NAS LICZYĆ!


Zdjęcie LANKI UMBRO AURORA FG 81024UDRD Zdjęcie LANKI UMBRO TURBINA 80410U-D6J Zdjęcie LANKI UMBRO TURBINA 80623U-440
LANKI UMBRO AURORA FG 81024... LANKI UMBRO TURBINA 80410U-D6J LANKI UMBRO TURBINA 80623U-440
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: