Sport.pl

Grzegorz Niciński: Mieliśmy momenty, ale to Termalica była konkretna

Nie da się ukryć, że remis w meczu Bruk-Bet Termaliki z Arką byłby chyba najbardziej sprawiedliwym rezultatem. To jednak gospodarze, jak mówi trener Arki, byli w tym meczu dużo konkretniejsi.
Z pewnością w słowach trenera Arki Grzegorza Nicińskiego jest dużo prawdy. Gdynianie choć w przekroju całego meczu piłkarsko byli zapewne zespołem lepszym, to nie potrafili być konkretni. W akcjach ofensywnych brakowało pomysłu, a brak kreatywności doskwierał piłkarzom już od linii pola karnego rywali.

- Nie wyszła nam ta inauguracja. Mieliśmy momenty dobrej gry, ale nic z nich nie wynikło. Drużyna z Niecieczy była za to konkretna i te sytuacje, które miała, potrafiła wykorzystać - mówi Niciński.

Niecieczanie dość szczęśliwie otworzyli wynik meczu, choć trzeba przyznać, że i w tej sytuacji arkowcy nie ustrzegli się błędu w kryciu. Kiedy wydawało się, że kolejnego gola w meczu strzelą już żółto-niebiescy, wówczas cios wyprowadzili podopieczni Czesława Michniewicza.

- Po pierwszej bramce Termalica czekała na swoją szansę na własnej połowie boiska. Kiedy dostaliśmy drugiego gola, nie byliśmy w stanie już nic zrobić - dodaje szkoleniowiec Arki.

KIBIC, KTÓRY ZOSTAŁ PIŁKARZEM


Zdjęcie UMBRO PIŁKA UMBRO CERAMICA BALL 20418U096 Zdjęcie UMBRO PIŁKA VELOCITA TRAINER BALL 20558UCX2 Zdjęcie UMBRO PILKA STADIA SUPPORTER 20560UDKH
UMBRO PIŁKA UMBRO CERAMICA ... UMBRO PIŁKA VELOCITA TRAINE... UMBRO PILKA STADIA SUPPORTE...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: