Grzegorz Niciński: Dla takich chwil warto żyć

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się wygrać na boisku Legii, bo nie zdarza się to zawsze - mówił po pokonaniu mistrza Polski trener Arki Grzegorz Niciński.
- Mecz był dla nas bardzo trudny, kosztował nas mnóstwo zdrowia. Legia jest świetnym zespołem, ale dziś to my byliśmy skuteczniejsi. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się wygrać na boisku mistrza Polski, bo nie zdarza się to zawsze. Dla takich chwil warto żyć - powiedział na gorąco po spotkaniu trener Arki.

Kolejnego gola w tym sezonie zdobył Marcus da Silva, a samego siebie przeszedł Adam Marciniak, który pokonał Arkadiusza Malarza dwukrotnie. Zresztą Marciniak do spółki z Antonim Łukasiewiczem wykonali kawał dobrej roboty w środkowej strefie boiska. Ten sukces miał wielu ojców.

- Arka wygrała jako drużyna. Wszystko funkcjonowało tak jak powinno, stwarzaliśmy sobie sytuacje i potrafiliśmy je wykorzystać. Jesteśmy beniaminkiem i każde spotkanie kosztuje nas wiele zdrowia. Gramy energetyczny futbol, co przynosi efekt. Dwanaście punktów to super sprawa, ale do końca ligi jest jeszcze daleko. Dziś się cieszymy, ale wracamy do Gdyni i myślimy o kolejnych meczach - przyznał Niciński.