W poniedziałek rusza sprzedaż biletów na derby Trójmiasta

Do derbów Trójmiasta został jeszcze wprawdzie miesiąc (30 października, godz. 18, Stadion Miejski w Gdyni), lecz sprzedaż biletów na to spotkanie rusza już w najbliższy poniedziałek. Będzie ona podzielona na dwa etapy.
Pierwsze po pięciu latach przerwy derby Trójmiasta są organizowane z należytą dokładnością. Już praktycznie cztery tygodnie przed spotkaniem Arki z Lechią będzie można zakupić wejściówkę. To ważna informacja, ponieważ bilety na to spotkanie rozejdą się zapewne znacznie szybciej, niż na inne mecze.

Poniżej przedstawiamy dwa etapy sprzedaży biletów na mecz Arki z Lechią Gdańsk:

- 1 etap: od poniedziałku 3 października (godz. 12) bilety będą mogły zakupić osoby, które mają profil kibica i choć raz w tym sezonie były na meczu Arki w Gdyni. Zakup i obecność na meczu z Piastem Gliwice (1 października) lub Pogonią Szczecin (21 października) także będzie uprawniała do zakupu biletu w pierwszym etapie,

- 2 etap: sprzedaż otwarta od wtorku 25 października (godz. 10).Bilety na to spotkanie będzie można zakupić zgodnie z powyższym cennikiem na stronie internetowej bilety.arka.gdynia.pl lub w punktach sprzedaży, których lista znajduje się TUTAJ.