Już cztery tysiące sprzedanych biletów na Arka - Beroe

Trwa dystrybucja biletów na mecz otwarcia nowego stadionu GOSiR pomiędzy Arką Gdynia i bułgarskim Beroe Stara Zagora
Mecz Arka - Beroe odbędzie się 19 lutego o godz. 18:00 przy ul. Olimpijskiej. Sprzedaż ruszyła 26 stycznia. Dotychczas sprzedano już ponad 4 tysiące biletów, a chętnych przybywa z każdym dniem. Dystrybucja wejściówek jest prowadzona w internecie przy wykorzystaniu strony www.arka.kupbilety.pl, oraz w punktach sprzedaży dystrybuujących bilety na ligowe mecze żółto-niebieskich. Bilety można nabyć również w kasach na Stadionie Narodowym Rugby, oraz w dniu meczu w kasach na stadionie przy ul. Olimpijskiej.

Bilety na mecz dostępne będą w cenie: - 5 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat - 10 zł normalny - 30 zł bilet na trybunę Olimpijska sektor B (nie obowiązują bilety ulgowe)

Beroe Stara Zagora to wyjątkowy klub dla historii Arki, bowiem właśnie z nim związany jest jedyny udział Arki w europejskich pucharach. W sezonie 1979-80 w I rundzie Pucharu Zdobywców Pucharów zespół bułgarski wyeliminował gdynian (w Gdyni 2:3, u siebie 2:0) z dalszej rywalizacji. Nadchodzący mecz będzie więc okazją do rewanżu dla żółto-niebieskich.

Pojedynek z Beroe będzie wydarzeniem uświetniającym ceremonię otwarcia stadionu i nie obowiązują na niego karnety na ligowe mecze Arki. Wejściówki można nabyć też w kilkunastu punktach sprzedaży bezpośredniej. Najpopularniejsze z nich to sklep z pamiątkami klubowymi "Arkowiec" (ul.Wolności 1a, Gdynia), Biuro Obsługi Klienta "Real" w CH Wzgórze (ul. Górskiego 2, Gdynia), oraz salon sprzedaży telefonii komórkowej NovaGSM (ul. Świętojańska 40, Gdynia, obok Pizza Hut).

Czy wybierasz się na mecz Arki z Beroe?