Arka - FK Senica 1:1. Znów gol w 90. minucie

Piłkarze Arki zremisowali ze słowacką FK Senicą 1:1. Gola dla żółto-niebiskich strzelił Tadas Labukas, a wyrównanie padło w 90. minucie meczu.

W rundzie jesiennej gdynianie strzelali mało goli, więc zimą trener Dariusz Pasieka najwięcej czasu poświęca grze ofensywnej. W wyjściowym składzie środowego sparingu w pierwszej jedenastce zmieściło się aż trzech napastników: najskuteczniejszy jesienią Tadas Labukas, Mirko Ivanovski i wracający po kontuzji Joseph Mawaye.

Do przerwy goli zabrakło. W drugiej połowie Pasieka dał szansę testowanemu bramkarzowi Michałowi Buchalikowi i Marokańczykowi Youssefowi Mokhtariemu.

Arka podobnie, jak w meczu z FC Homel, gola straciła w 90. minucie.

<b>Arka - FK Senica 1:1 (0:0). Bramka dla Arki:</b> Labukas (58.). <b>Arka:</b> Moretto (62. Buchalik) - Bruma (73. Wilczyński), Szmatiuk (62. Żołnierewicz), Rozić, Noll Ż (46. Bednarek)- Giovanni (46. Glavina), Zawistowski, Płotka (46. Burkhardt), Labukas - Ivanovski (46. Mokhtari)- Mawaye (46. Ross).