Bukmacherzy sceptyczni. Lechia i Arka bez zwycięstwa?

Na tydzień z małym okładem przed pierwszymi meczami w rundzie wiosennej szanse Arki i Lechii na zwycięstwa z Wisłą i Ruchem bukmacherzy oceniają sceptycznie.
Za zwycięstwo Arki u siebie z wicemistrzem Polski Wisłą za jedną postawioną złotówkę bukmacherzy płacą średnio 3,2zł. Nieco mniej można zarobić na zwycięstwie Lechii. Gdańszczanie grają jednak na wyjeździe, a jeśli wygrają w Chorzowie za każdą postawioną złotówkę można wygrać 3,1zł. Zwycięstwo Wisły w Gdyni wyceniane są na 2,2 zł, a Ruchu z Lechią 2,3 zł.

W meczu Cracovii z Legią, zdecydowanym faworytem są przyjezdni. Za zwycięstwo krakowskiej drużyny można dostać 3,4zł, a Legii zaledwie 2,1zł. W meczu Polonii Bytom z GKS Bełchatów szanse oceniane są mniej więcej po równo: 2,6 na gospodarzy i 2,7 za zwycięstwo GKS. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem meczu Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław są białostoczanie. Ich zwycięstwo wyceniane jest na 1,9zł a wrocławian na 4,2 zł. Za zwycięstwo Zagłębia z Koroną można dostać 2,3 zł, z kolei wygrana gości wyceniana jest na 3,1 zł. Wzbogacić się można na ewentualnym zwycięstwie Górnika Zabrze w Warszawie w meczu z Polonią. Za jedną złotówkę można wówczas wygrać aż 7. Zwycięstwo "Czarnych Koszul" to zysk zaledwie na poziomie 1,5 zł. Identycznie wyceniane są zwycięstwa Widzewa w meczu z Lechem w Poznaniu.