Zobacz konferencję Arki Gdynia przed meczem z Wisłą

Nietypowo, bo zamiast w sali konferencyjnej, tradycyjne przedmeczowe spotkanie z dziennikarzami odbyło się w nowootwartym Fan Shopie, umiejscowionym na nowym stadionie przy ul. Olimpijskiej.
Jak podaje oficjalny serwis klubu arka.gdynia.pl spotkanie rozpoczęło się od symbolicznego otwarcia nowego sklepu Red Box dla kibiców Arki, gdzie będzie można nabyć m.in. sprzęt sportowy związany z klubem: oryginalne koszulki, dresy, a także szeroką gamę gadżetów klubowych. Fan Shop ma być nie tylko typowym punktem handlowym, ale także miejscem spotkań kibiców i piłkarzy.

W trakcie konferencji do dyspozycji mediów byli dyrektor sportowy Arki Andrzej Czyżniewski, trener żółto-niebieskich Dariusz Pasieka, oraz dwaj nowi piłkarze Arki: Marcelo Moretto i Junior Ross.

- Mecze Arki z Wisłą zawsze były interesujące i stały na wysokim poziomie. Zawsze stawialiśmy krakowianom wysokie wymagania i jestem przekonany, że tak będzie także w piątek. Przemawia za tym chęć dobrego zaprezentowania się całej mojej drużyny, także nowo pozyskanych zawodników oraz atut tego nowego stadionu i gdyńskiej publiczności. Chciałbym także podtrzymać dobrą passę, w której Gdynia pozostaje niezdobyta dla żadnego innego zespołu z ekstraklasy. - podkreślił Pasieka.

Zapis konferencji możesz obejrzeć TUTAJ

Czy Arka sprawi niespodziankę w meczu z Wisłą Kraków?