Piłkarskie derby Trójmiasta dla Arki Gdynia

Nie chodzi jednak o piłkarską ekstraklasę, a o Pomorską Ligę Juniorów Młodszych. Adepci futbolu z Gdyni pokazali starszym kolegom, jak należy grać z rywalem zza miedzy i po ambitnej grze pokonali Lechię Gdańsk 1:0 (0:0).
Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, oba zespoły stworzyły wiele sytuacji pod bramką rywali. W drugiej odsłonie dominowali już gdynianie. Dość powiedzieć, że w ciągu drugich 45 minut młodzi Lechiści nie stworzyli żadnej sytuacji podbramkowej. Odwrotnie żółto-niebiescy, którzy co chwilę nękali bramkarza gości kolejnymi akcjami. Jedyną bramkę meczu strzelił w 59. minucie spotkania Maciej Wardziński.

Bramka: Wardziński (59.)

Arka: Kamola, Malinowski, Marcjanik, Matys, Stolc, Wesołowski, Michał, Kwaśnik, Kreft, Patelczyk, Wardziński.