O godz. 14 wyjaśni się przyszłość Pasieki

Przewodniczący Rady Nadzorczej Witold Nowak spotka się dziś o godz. 14 z trenerem Arki Dariuszem Pasieką. - Można powiedzieć, że przyszłość trenera się wyjaśni - mówi Nowak.
Stań się fanem Trójmiasto - Sport.pl na portalu Facebook

O zmianie szkoleniowca w gdyńskim klubie mówi się od piątkowego remisu z Zagłębiem Lubin (1:1). Rozczarowania wynikiem i przede wszystkim stylem gry nie ukrywał dyrektor Andrzej Czyżniewski, który mówił w rozmowie z "Gazetą": - Jest mi wstyd, że nasi kibice nie dziękowali drużynie po meczu za walkę, zaangażowanie i determinację, tylko gwizdali. Czy było za co dziękować? Nie mam pretensji do kibiców. Najgorsze jest to, że mają do tego podstawy! Jeżeli taka sytuacja nie daje drużynie do myślenia, mną to wstrząsnęło. Te gwizdy odbieram osobiście. Jestem rozczarowany postawą drużyną. W taki sposób nie gra się o życie! Ta drużyna ma walczyć, ta drużyna ma zapier... od pierwszej do ostatniej minuty!

Wydawało się, że nowy trener poprowadzi już wtorkowy trening. Na boisko wyszedł jednak Pasieka. Dziś szkoleniowiec ma się spotkać z przewodniczącym rady nadzorczej Witoldem Nowakiem.

- Wczoraj nie było okazji się spotkać i spokojnie porozmawiać - mówi Nowak. Czy o popołudniowej rozmowie można powiedzieć "wóz albo przewóz"? - Można powiedzieć, że przyszłość trenera się wyjaśni.

Polecamy - Najnowsze informacje sportowe z Trójmiasta