Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Arka - Cracovia

We wtorek 5 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Arki Gdynia z Cracovią Kraków, który odbędzie się w niedzielę, 17 kwietnia o godz. 14.45. Klub poinformował też o powstaniu nowego punktu sprzedaży wejściówek.
Nowym punktem sprzedaży biletów jest salonik prasowy u Piotra i Maksymiliana mieszczący się na ul. Świętojańska 106.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 19:00, sobota 8:00 - 15:00

Ponadto klub informuje, że punkt sprzedaży w REALu (ul. Górskiego 2) jak i Sklep Spożywczy "SANDRIAN" w dniu meczu prowadził będzie sprzedaż wyłącznie dla osób posiadających pełny profil kibica (wraz ze zdjęciem).

Na mecze ligowe, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, zakup biletu wiąże się z wcześniejszą rejestracją i założeniem profilu kibica. W rejestrze musi znajdować się imię, nazwisko, nr PESEL oraz wizerunek twarzy. Rejestracji można dokonać w każdym z punktów sprzedaży biletów. Jest to operacja jednorazowa i pozwala na zakup biletów na kolejne mecze oraz karnetu przez internet.

Klub zachęca do założenia profilu przez internet i tylko uzupełnienie go o zdjęcie w punkcie sprzedaży - pozwoli to na zaoszczędzenie czasu już przy zakupie biletów.

Kupując bilet dla znajomego lub kogoś z rodziny, każda z tych osób musi mieć założony pełny (ze zdjęciem) profil kibica.

Bilety dostępne są w punktach sprzedaży i na stronie www.arka.kupbilety.pl