Były gracz Lechii Gdańsk wzmocni Arkę Gdynia?

Po spadku z ekstraklasy Arkę Gdynia opuści wielu czołowych zawodników. Gdyński klub zaczyna się więc rozglądać za ewentualnymi wzmocnieniami. Wśród potencjalnych kandydatów do gry w Arce wymienia się byłego zawodnika rywala zza miedzy, Lechii Gdańsk.
Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


Portal 90minut.pl podał, że Arka prowadzi rozmowy z Jakubem Biskupem, pomocnikiem Piasta Gliwice. Biskup byłby dla Arki sporym wzmocnieniem. We właśnie kończącym się sezonie I ligi zdobył dla Piasta dziesięć bramek i należał do filarów zespołu. Zawodnik występuje na prawej stronie linii pomocy, czyli tam gdzie dotychczas w Arce grali Giovani Duarte i Mirko Ivanovski. Przyszłość obu zawodników w Arce jest jednak niejasna. Wysoce prawdopodobne jest, że obaj już wkrótce opuszczą Trójmiasto.

Dla Biskupa nie byłby to pierwszy kontakt z trójmiejską piłką. Jest wychowankiem Bałtyku Gdynia, który obecnia gra w II lidze, a w sezonach 2004/05 i 2005/06 był czołową postacią w Lechii Gdańsk. W pierwszym sezonie pomógł drużynie w awansie z ówczesnej trzeciej ligi do drugiej, w kolejnym pomógł zająć wysokie jak na beniaminka 10. miejsce.

Zanim trafił do Piasta występował jeszcze w ŁKS i Odrze Wodzisław.

ZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!