Sport.pl

Wielką przebudowę Arki Gdynia czas zacząć

Petr Nemec podpisał kontrakt w piątek, a na jutro zaplanował pierwszy trening. Klub wyciągnął wnioski z poprzednich nieudanych transferów i teraz informację o tym kogo trener będzie miał do dyspozycji strzegą jak oka w głowie.
Jutrzejszy trening zaplanowano na godz. 11, a trener Nemec spodziewa się na nim 25 piłkarzy. Kto przyjedzie do Gdyni?

Arka potrzebuje zawodników w każdej formacji, choć wydaje się, że najbardziej newralgiczną pozycją jest bramkarz.

- Jeśli Arka potrzebuje bramkarza, to wśród zawodników będzie bramkarz [najprawdopodobniej będzie to Maciej Gostomski z Bałtyku Gdynia] - enigmatycznie kwituje Nemec, który woli zachować w tajemnicy nazwiska osób które namawia do gry w Arce i dodaje: - Mam na swoim komputerze tyle nazwisk wartościowych piłkarzy, że mógłbym nimi obdzielić kilka klubów. Wierzę, że ci, którzy pojawią się na treningu, będą tymi, którzy pomogą Arce awansować do ekstraklasy.

Najczęściej z Arką łączy się Marcina Radzewicza (Polonia Bytom) i Jakuba Biskupa (Piast Gliwice), lewego i prawego pomocnika, którzy mogliby sprawić, że ta drużyna w końcu będzie miała skrzydła.

W orbicie zainteresowań są podobno też byli zawodnicy Floty Świnoujście, pochodzący z Tczewa, Przemysław Rygielski i Sławomir Mazurkiewicz.

W zależności od pogody, trening odbędzie się na głównym lub bocznym boisku. Będzie to dzień testów dla piłkarzy przyjezdnych, ale też dla tych, którzy wciąż mają ważne kontrakty z Arką, bo oni też będą musieli przekonać nowego trenera, że warto na nich stawiać.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


ZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!

Więcej o: