Grał w Lechii Gdańsk, miał grać w Arce Gdynia. Zagra... w Niecieczy

Lukę na prawej stronie pomocy Arki Gdynia po Giovannim Duarte i Mirko Ivanovskim, którzy prawdopodobnie opuszczą zespół, miał wypełnić jeden z najlepszych pomocników I ligi Jakub Biskup. Nieoczekiwanie były już zawodnik Piasta Gliwice podpisał jednak kontrakt z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.
28-letni Biskup jest wychowankiem Bałtyku Gdynia. Do Lechii trafił w 2004 roku i spędził w Gdańsku dwa sezony. Grał też w Odrze Wodzisław Śląski i ŁKS. Ostatnie dwa lata spędził w Gliwicach. W barwach Piasta rozegrał ogółem 53 mecze ligowe (z czego 26 na szczeblu ekstraklasy) i strzelił 12 bramek. W minionym sezonie należał do najważniejszych ogniw gliwickiego zespołu. We wszystkich meczach w których wystąpił wychodził na boisko w podstawowej jedenastce. Strzelił też 10 goli.

W minionych tygodniach głośno było o jego ewentualnym angażu w dopiero co zdegradowanej z ekstraklasy Arce Gdynia. Biskup miał wypełnić lukę po Ivanovskim i Duarte, którzy choć mają ważne kontrakty, to w Gdyni grać już nie chcą i prawdopodobnie zostaną sprzedani. Nowy szkoleniowiec gdynian Petr Nemec będzie musiał poszukać jednak innego zastępstwa, gdyż Biskup od piątku jest już zawodnikiem Termaliki. Kontrakt został podpisany na dwa lata.