Arka Gdynia testuje kolejnego napastnika. Na Cyprze zdobył 15 bramek

Na sobotnim treningu Arki Gdynia zabrakło Roberta Sieranta, który nie przekonał trenera Petra Nemeca do swoich umiejętności. W jego miejsce pojawił się za to Janusz Surdykowski. Napastnik miniony sezon spędził na Cyprze, gdzie imponował skutecznością.
Nowy szkoleniowiec Arki Gdynia Petr Nemec od początku pobytu w Trójmieście wziął się ostro do roboty. Zawodnicy trenują trzy razy dziennie, a każdego dnia na zajęciach pojawiają się nowi zawodnicy. Jednym z nich jest Surdykowski, który przy Olimpijskiej pojawił się w sobotę. Napastnik trenował z Arką już pod koniec minionego sezonu, gdy warunkowo na udział w zajęciach zezwolił mu ówczesny szkoleniowiec gdynian Frantisek Straka.

Wychowanek MOSiR-u Pruszcz Gdański ma 25 lat i imponuje warunkami fizycznymi. Mierzy 187cm i waży 77kg. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Polonii Warszawa, Amiki Wronki, Górnika Łęczna i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ostatni sezon spędził na Cyprze, gdzie w barwach drugoligowego APEP Kyperounta rozegrał 26 meczów i zdobył 15 bramek.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »