Sport.pl

Prezes i Rada Nadzorcza Arki Gdynia umówili się na spotkanie z kibicami

Jak poinformowała strona arkowcy.pl spotkanie kibiców z Prezesem i Radą Nadzorczą Arki Gdynia odbędzie się w najbliższą środę. Na spotkanie zaplanowane na godz. 19 w klubowej restauracji na stadionie może przyjść każdy zainteresowany.
Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki wyszło z inicjatywą spotkania w połowie czerwca, ale wtedy zarząd nie był gotowy do rozmów. Przedstawiciel zarządu, Witold Nowak, pisemnie odpowiedział na propozycję SKGA informując, że "chętnie skorzystają z możliwości wymiany poglądów i dyskusji o najbliższej przyszłości Arki", ale na początku lipca, co teraz będzie miało miejsce.

Kibice domagają się od zarządu Arki wyjaśnień odnośnie katastrofalnych wyników, które doprowadziły do spadku gdyński klub. Przedmiotem zainteresowania kibiców jest też plan działań organizacyjnych i sportowych na najbliższy sezon. Biorąc pod uwagę otwartą formułę spotkania będzie możliwość zadania pytań wykraczających poza zaproponowane przez stowarzyszenie tematy.

Tematem numer jeden, jeśli klub do środy nie wyda odpowiedniego oświadczenia, będzie zapewne przyszłość w Arce Andrzeja Czyżniewskiego, któremu kibice dają na każdym kroku do zrozumienia, że jest w Gdyni niechciany. Uważają, że powinien dotrzymać słowa i opuścić klub, co zapowiadał zatrudniając Frantiska Strakę, który miał uratować żółto-niebieskich przed spadkiem.

Więcej o: