Sport.pl

Asseco Prokom Gdynia trafił do grupy B w lidze VTB

W niedzielę w Rydze odbyło się losowanie grup, w których w sezonie zasadniczym rywalizować będą koszykarze w lidze VTB. Asseco Prokom Gdynia zagra w grupie B.
W lidze VTB w najbliższym sezonie rywalizować będzie 18 zespołów podzielonych na dwie grupy. W każdej z grup znalazło się osiem rozstawionych zespołów, stawkę uzupełnią dwie drużyny wyłonione z turnieju eliminacyjnego.

W wyniku niedzielnego losowania, które odbyło się w Rydze Asseco Prokom Gdynia trafiło do grupy B. Z mistrzami Polski rywalizować będą CSKA Moskwa, Lietuvos Rytas Wilno, Azowmasz Mariupol, Spartak Sankt Petersburg, Lokomotiv Kubań, Mińsk 2006, Nymburk oraz zespół z turnieju kwalifikacyjnego.

Wyniki losowania Zjednoczonej Ligi VTB: Grupa A 1.Chimki Moskwa 2 Żalgiris Kowno 3. UNICS Kazań 4. Budiwielnik Kijów 5. Niżnyj Nowogrod 6. Astana 7. Kalev Tallin 8. VEF Ryga 9. Zespół z eliminacji Grupa B 1. CSKA Moskwa 2. Lietuvos Rytas Wilno 3. Asseco Prokom Gdynia 4. Azowmasz Mariupol 5. Spartak Sankt Petersburg 6. Lokomotiw Kubań 7. Mińsk 2006 8. Nymburk 9. Zespół z eliminacji

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


ZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!

Więcej o: