Sport.pl

Cheerleaderki z Gdyni zatańczą podczas Final Four ligi VTB!

W środowym meczu Asseco Prokom Gdynia z AZS Koszalin zespół mistrza Polski będzie musiał radzić sobie bez wsparcia swoich cheerleaderek, które drugi rok z rzędu zostały zaproszone na turniej Final Four Zjednoczonej Ligi VTB.
Cheerleaders Prokom zatańczą na Final Four ligi VTB drugi rok z rzędu. W ubiegłym roku zatańczyły w Kazaniu (Rosja), a teraz zaprezentują się w Wilnie, gdzie na 2 i 3 maja zaplanowano turniej finałowy. Gdynianki zaproszenie na litewski turniej otrzymały bezpośrednio od władz ligi!

Dla gdyńskich tancerek to kolejne wyróżnienie, a zarazem jedno z najbardziej okazałych. Gwoli przypomnienia, w 2011 roku gdyńskie cheerleaderki tańczyły bowiem także podczas Final Four Euroligi w Barcelonie. W tym roku zaś głośnym echem odbiła się ich podróż do Phoenix w USA, gdzie zaprosił je sam Marcin Gortat. Tańczyły tam na dwóch meczach NBA i wprawiły w zachwyt amerykańską publiczność.

Cheerleaders Prokom były też bliskie występu na tegorocznym Final Four Euroligi, lecz ostatecznie zajęły w internetowym głosowaniu dopiero trzecie miejsce i do Stambułu pojechały tancerki Żalgirisu Kowno.Więcej o:
Komentarze (2)
Cheerleaderki z Gdyni zatańczą podczas Final Four ligi VTB!
Zaloguj się
 • film100

  Oceniono 5 razy 3

  brawo, pięknie, ale i tak znajdą się krytycy, jak to zawsze bywa, zamiast się cieszyć z sukcesów Polaków to wyszukiwać się byle czego i krytykować

 • krakk1

  Oceniono 2 razy 0

  A może po prostu tancerki, a nie "cheerleaderki"?
  A nie... Zdjęcie nr 9 pokazuje, że to jednak jankesczyzna...
  Co to za pozy? Do ruji w ZOO czy do załatwiania potrzeb fizjologicznych?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX